Wähle Deinen Standort

Aktueller Standort
Switzerland

Switzerland

Wie man als Student auf Reisen Geld spart

Wie man als Student auf Reisen Geld spart

  • John Robert Samson
  • 12-Aug-2021

Jak ušetřit peníze jako student při cestování

Hiker, Backpacker, Backpacking

Navštěvování přednášek a dobré známky nejsou jediné způsoby, jak na univerzitě zazářit. Je tu ještě něco: cestování. Abyste dosáhli svých univerzitních cílů, musíte cestovat, objevovat a stýkat se. Ale když nemáte v kapse žádné peníze, cestování je obtížné. Pokud jde o univerzitní život, spoření je to poslední, na co student myslí, ale vědět, jak jako student ušetřit, je důležité. Správné nápady, jak ušetřit na cestování, vás mohou zachránit před úpadkem na dovolené.

1. Založte si vlastní spořicí účet na cestování

Všichni máme rozpočet na to, jak chceme své peníze utratit. V tomto rozpočtu je zahrnuto nájemné, jídlo, zábava, úspory a vše ostatní. Jako student musíte šetřit peníze na cestování. Plánování rozpočtu zahrnuje vložení části vašich úspor na cestovní účty, abyste nikdy neměli nedostatek peněz, když musíte cestovat, a to je jediný způsob, který vám jako studentovi přinese užitek. Nejúčinnějším způsobem, jak jako student ušetřit na cestování, je vložit určitou částku na cestovní spořicí účet. Berte tuto radu jako utopený výdaj ve vašem měsíčním rozpočtu. Když nastane ten správný čas, budete se cítit jako na dovolené. Váš bankovní účet nebude prázdný a během studia budete bezpochyby podnikat výlety za odměnu. Dalším skvělým způsobem, jak ušetřit peníze, je dělat to, co máte rádi. Například psaní výzkumu může být skvělý způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc na dovolenou a zároveň pomáhat ostatním s jejich projekty. Klienty, kteří potřebují vaše dovednosti, můžete najít prostřednictvím nezávislých tržišť.

2.Set a goal

Israel, Road, Goal, Asphalt, Landscape

Rozdělte si to Pokud jde o spoření na dovolenou, jsou důležité dva motivy: - Jasná představa o tom, čeho chcete dosáhnout a jak dlouho to chcete dělat. V tomto případě je vaším cílem cestovat pro potěšení nebo pro vědecké účely. K dosažení tohoto cíle je zapotřebí komplexní strategie. Dalším krokem je rozhodnutí, jak chcete svou cestu financovat. Než uděláte cokoliv jiného, ​​zjistěte si, kolik peněz máte k dispozici. To vám pomůže udržet si motivaci při hledání práce.

3. Slevy, slevy a slevy

Sale, Discount, Banner, Market, Advertising, Offer

Sledujte výhodné nabídky Sledujte slevy kdykoli a kdekoli. Studenti se studentským průkazem častěji získají speciální nabídky a slevy na různé zboží a služby. Příklady zahrnují slevy v Apple / Microsoft / Dell, Amazon Prime, obchody s oblečením, veřejná doprava, obchody s potravinami, plány mobilních telefonů, členství v posilovně, pojištění, filmy, zdravotní pojištění a tak dále. Slevy se mohou pohybovat od 5 % do 90 % a příležitostně studenti dostanou také dárkové karty a další dárky zdarma. Považujte svůj studentský průkaz za nejcennější finanční podporu, kterou jste kdy dostali. Toto je jeden z nejjednodušších způsobů, jak ušetřit peníze na vysokoškolské cestování. Ujistěte se, že máte u sebe svůj studentský průkaz, abyste nepřišli o bezplatné služby nebo slevy, které jsou pro studenty k dispozici. Požádejte také o slevu při nákupu zboží. SuperSaverMama je tu pro vás, aby vám poskytla ty nejlepší nabídky a slevy téměř ve všech vašich oblíbených obchodech. Zejména při cestování byste měli používat SuperSaverMama, abyste získali lepší nabídky od expedia a airbnb, abyste jako studenti ušetřili více peněz. Takto můžete ušetřit peníze na dovolené. Pokud nemáte dostatek času na studium, můžete vždy zkusit najít profesionální službu psaní kurzů, která nabízí různé slevy, které vám pomohou ušetřit čas i peníze.

 

Stanovte si měsíční cíl

Vysoké školy nabízejí mnoho exkurzí, akademických i neakademických, jako např B. Sport. Musíte zvážit, kolik cest můžete za měsíc absolvovat a kolik na ně máte peněz. Přemýšlejte o tom, kolik peněz budete potřebovat na cestování. Nastavte si cíl na základě celkové částky, kterou můžete utratit za výlety. To vám ukazuje, kolik peněz musíte ušetřit nebo vydělat na financování vaší cesty.

Snížit výdaje na materiální statky

Snížení výdajů na materiální statky Většina studentů je lehkomyslná a ráda chodí nakupovat, i když to znamená utrácet peníze za materiální statky. Jako student je nejjednodušší způsob, jak se vyhnout zbytečným výdajům, vytvořit si rozpočet a držet se ho. Rozpočet vám může pomoci stanovit priority a vyhnout se nákupu zbytečných položek, jako jsou nové mobilní telefony, oblečení, boty a další položky. Nejrychlejší způsob, jak mít větší hotovost v kapse, je vyhnout se zbytečným nákupům. Místo toho, abyste utráceli 70 dolarů za nový pár bot, hledejte speciální nabídky, které prodávají stejný produkt za nižší cenu a ušetříte rozdíl. Abyste se vyhnuli plýtvání penězi, musíte přijmout postoj „když to nechci, nekoupím si to“. Za prvé, nezapomeňte, že plánování je klíčem k tomu, abyste se vyhnuli zbytečným výdajům.

Udělejte si svou oblíbenou kávu sami

Uvařte si vlastní kávu Místo toho, abyste utráceli spoustu peněz za bílou kávu a jiné drahé kávové nápoje, připravte si kávu doma a ušetřete peníze. Měli byste se také naučit pít černou kávu nyní, když jste na vysoké škole. Je to levnější a zdravější.

Prodávejte a vydělávejte

Shromážděte všechny předměty, které již nepotřebujete, a najděte pro ně trh. Pamatujte, že nepořádek může být zlatý důl. Mluvíme o starých telefonech, oblečení, televizi a dalších drahých věcech, kterých se chcete zbavit. Zpeněžit je. Existuje mnoho obchodů, které prodávají použité zboží. Sledujte to nebo najděte nabídku online. Prodejem všeho, co už nepotřebujete, může být nějaké peníze a ušetřit na dovolené.

Najděte si práci na částečný úvazek

Nic vás neudělá šťastnějším než vydělávání vlastních peněz na vysoké škole. Můžete si svobodně koupit, co chcete, a dělat, co chcete. Když si najdete práci na částečný úvazek, přebíráte na sebe větší zodpovědnost a dláždíte si cestu k úspěchu. Čím více peněz vyděláte, tím více peněz ušetříte a máte více možností, jak cestovat. Můžete také provádět online doučování nebo práci na dálku. Potřebujete také profesní životopis a v dnešní době je účet na LinkedIn velmi důležitý. Návrhy na správné vytvoření takového účtu naleznete na https://resumethatworks.com/linkedin-profile-service. Pokud můžete během studia začít podnikat nebo dělat cokoliv pro peníze, jste na dobré cestě. Ušetřit peníze na dovolené nebude těžké.

Snižte náklady na bydlení a dopravu

Pokud bydlíte v drahém nájemním bytě, zkuste najít levnější byt poblíž vaší školy nebo přijměte spolubydlícího, abyste se o nájem podělili. To vám může ušetřit stovky dolarů na bydlení každý měsíc. Bydlení doma vám také může pomoci ušetřit peníze za ubytování. I když mnoho studentů o této možnosti neuvažuje, je to nejpohodlnější způsob, jak ušetřit peníze pro studenty, kteří žijí v blízkosti svého bydliště. Nutno podotknout, že studenti s malými nebo žádnými příjmy mají značné výdaje a neplacením nájemného jsou zbaveni dalších povinností. To vám může ušetřit peníze na budoucích cestách. Pokud bydlíte poblíž svého kampusu, můžete také ušetřit peníze za dopravu, protože se do školy dostanete pěšky nebo na kole.

 

Ušetřit peníze jako student je obtížné bez ohledu na to, jaký je váš cíl. Pokud však budete dbát rad na úsporu na dovolené, dá se to zvládnout. Pokud se budete držet byť jen jednoho z návrhů na tomto seznamu, budete na správné cestě. Je důležité myslet na skvělou dovolenou jako na investici do vašeho života.

Závěr

Travel, Explore, Journey, Traveller

Naučit se, jak ušetřit peníze na cestování jako student, může být obtížné – ale všechno obtížné bude odměněno! Vzrušení z cestování po světě, poznávání nových lidí, poznávání různých starověkých civilizací a učení se od nových kultur je něco, co žádný jiný zážitek nemůže nabídnout. Otevřete si cestovní spořicí účet hned teď!

Hinterlass eine Nachricht

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht. erforderliche Felder sind markiert *